Balsot par dalībnieci

Iveta Skrastiņa

Picture

Pastāstiet īsumā par sevi, par saviem vaļaspriekiem, aizraušanos, brīvā laika pavadīšanu utt.
Esmu precējusies un man ir divi lieliski dēli. Kopš 2018.gada vasaras esmu vecmāmiņa. Vecākais dēls ar savu ģimeni dzīvo un strādā Norvēģijā, jaunākais mācās pamatskolā. Kopš 2013.gada dzīvoju un strādāju Rīgā. Man patīk gleznot, ceļot, iet uz kino un teātri, braukt ar auto. Dienā varētu iet uz vairākiem kino seansiem, tik ļoti man patīk. Sešas reizes esmu piedalījusies Sieviešu rallijā gan kā stūrmane, gan pilote. Sāku mācīties gleznot četrus gadus atpakaļ, tas palīdz relaksēties un novērst domas no darba un ikdienas rutīnas. Vienīgais lauku darbs, kurš man patiešām patīk ir vasarā pļaut zāli lauku mājās ar mazo dārza traktoriņu. Braukt ar dažāda veida tehniku man iemācīja tētis jau agrā bērnībā. Mana pirmā profesija, kuru ieguvu Jaunpils vidusskolā ir slaucēja/operatore. Savu dzīves profesiju es izvēlējos jau mācoties 1.klasē pie skolotājas Ritas Kuzmickas. Mani viņa tik ļoti iedvesmoja, ka arī es izvēlējos kļūt par sākumskolas skolotāju. Tagad esmu skolas direktore nu jau 19 mācību gadus. Neskatoties uz to, ka skolā nemaz tik čakla nebiju uz mācīšanos, esmu daudz mācījusies arī pēc augstskolas - ieguvu maģistra grādu pedagoģijā un jurista palīga kvalifikāciju, esmu apmeklējusi neskaitāmus kursus, seminārus un konferences. Ļoti patīk iepazīties un komunicēt ar dažādiem cilvēkiem. Sevi lutinu vienkārši izguļoties. Vasarā mīlu sauļoties Apšuciema vai Liepājas pludmalē. Savukārt vasaru mēģinu pagarināt kādā no silto zemju pludmalēm. Man saule ir ļoti būtisks dzīves vitamīns. Un ja vēl to visu var apvienot ar ciemošanos pie draugiem un viesu uzņemšanu lauku mājās, tad svinēt dzīvi varam visi kopā un katrs atsevišķi.Ar kādu priekšnesumu uzstāsities lielajā pusfinālā?
Deja (valsis, tango vai fokstrots), kuru iemācīšos. Šobrīd dejoju valsi amatiera līmenī.

Kāda ir Jūsu motivācija piedalīties konkursā?
Ļoti labi atceros pirmo Mis Latvija konkursu un tā uzvarētāju Sintiju Jenerti. Toreiz mācījos vidusskolā un dzīvoju tālu no Rīgas. Draudzenes skolā mudināja pieteikties, bet bija pa vēlu un tālu. Domāju, ka vecāki nemaz nebūtu ļāvuši. Vēlākos gados pieteikšanās tādā konkursā zaudēja savu aktualitāti. Studijas, bērni un ikdiena. 2014.gadā piedalījos Mājsaimnieču olimpiādē un ieguvu Spice Home simpātiju balvu. Arī šis konkurss ir iespēja "parādīt sevi un uz citiem paskatīties" arī tad, ja esi precēta, tev ir bērni un vairs nav 25. Jau kādu laiku zināju, ka, tad kad kļūšu vecmāmiņa, pieteikšos konkursam. 2018. gada vasarā kļuvu vecmāmiņa mazmeitiņai Melisai un te nu es esmu.

Pēc Jūsu domām, kādas pārmaiņas dzīvē nesīs piedalīšanās konkursā?
Būšu piepildījusi savu vēlmi, sevi pilnveidojusi un ieguvusi jaunus paziņas. Izbaudījusi piedzīvojumu un, iespējams, "iekūlusies" kādā citā piedzīvojumā. Šobrīd vēlos mainīt savu profesionālo darbību, bet nezinu ko vēlos darīt citu. Iespējams, tieši šeit es to sapratīšu un piedzīvošu.

Balsošana beigusies !

Atpakaļ pie dalībnieču saraksta

Fināla bildes ziņu lapā skaties.lv