Balsot par dalībnieci

Ilze Tīlika

Picture

Ilze Tīlika
Dzīvesvieta: Rīga.
Jūsu dzīves filozofija, moto: Es pieskaros Tev Ar sirdi. Ar savas esības trauslāko daļu. Es esmu atvērta Tev, Jo zinu, Ar savējo dvēseli Tu – Manējo dzirdi. /Ilze Tīlika/!
Jūsu ģimenes rituāli, tradīcijas: Ziemassvētku,Saulgriežu svinēšana.Cenšamies būt kopā un atvēlēt laiku sev šajā straujajā dzīves ritumā.
Jūsu 5. sievišķīgās vājības: Pērku grāmatas, patīk ceļot,dievinu dejošanu,aizraujos ar ezotēriki.
Kāds ir Jūsu nepiepildītais bērnības sapnis? Skaisti dejot.
Kāda ir Jūsu motivācija piedalīties konkursā? Man ir sava dzīves pieredze,kuras laikā esmu nonākusi pie ļoti būtiskiem secinājumiem.Par to ,kas mēs esam.Ko patiesībā varam .Kā ieraudzīt dzīves skaistās puses.Kā motivēt sevi doties tālāk un piepildīt savus sapņus.Kā atklāt sevi un iemīlēt.Kā dalīties mīlestībā un mīlēt.Kā baudīt šo burvīgo pasauli kura mums dota uz šo mirkli mūžības priekšā.Es vēlētos padalīties tajā cik patiesībā ir stipras mūsu sievietes.Tikai cik ļoti mēs baidāmies vai nemākam būt sipras kā mīlošas sievietes.Mēs esam tās paaudzes"visu varošās".Taču pašā dziļākajā būtībā mēs visas esam mīlošas un mīlestību dodot varošas!Kas tas ir par virzošu spēku.Tikai apzināties mums to un doties ceļā…

Balsošana beigusies !

Atpakaļ pie dalībnieču saraksta