Vecmāmiņa 2016


Piektā - jubilejas konkursa "Vecmāmiņa 2016" dalībnieces sagaida neaizmirstams piedzīvojums visa rudens garumā. Desmit nedēļu nogalēs dalībnieces piedzīvos neaizmirstamas pārvērtības, apmeklēs aizraujošus un interesantus pasākumus, mācīsies ko jaunu, kā arī iegūs jaunas paziņas un iespējams pat draugus!
Visām dalībniecēm būs neatkārtojama iespēja parādīt sevi un smelties pieredzi kopīgā darbā ar citām konkursa dalībniecēm. Par konkursa gaitu interesēsies un tiks veidoti raksti presē, atbalstītājiem būs iespēja arī balsot par dalībniecēm visa konkursa norises laikā. Kā arī dalībnieces sagaida, iespējams, viens no krāšņākajiem un neaizmirstamākajiem mirkļiem uz konkursa fināla skatuves.

Kā jebkurā konkursā, papildus biedrības “Emergo” tituliem vecmāmiņas, kuras tiks līdz finālam, tiks pie vērtīgām simpātiju balvām, kā no konkursa organizatoriem, tā arī no konkursa atbalstītajiem un sponsoriem. Galvenā kroņa un titula “Vecmāmiņa 2016″ ieguvējai tiks dota unikāla iespēja piedalīties starptautiskajā konkursā “Mis Grandma Universe 2017″, kurš norisināsies Bulgārijas galvas pilsētā Sofijā.

Dalībnieces

Statistika